CHYCHANOVSKY разом з Іллєю LETAY дозволили собі стати співавторами Кобзаря у своїй новій колаборації

11.03.2020

Так створені українці, що козацтво всередині них – назавжди. Це - не гасла, це – ментальний дух, закладений в кожному українцеві, наше архетипічне коріння. Славетний Тарас Григорович Шевченко, який народився 206 років тому, все життя думаючи про долю України, звичайно, теж був просякнутий цим розумінням, і присвятив чимало віршів цій темі.

Музичний продюсер, композитор та музикант CHYCHANOVSKY разом з Іллєю LETAY дозволили собі стати співавторами Кобзаря, переосмисливши його вірш «Іван Підкова» у своїй новій колаборації – Ілля навіть «ризикнув» дописати пару слів. Кожен з нас дописує до українського коріння щось своє – «Серце козака б’ється сильно! Значить, будемо жити вільно!

схожі новини

16.11.2018

Українська артистка випустила новий відеокліп з назвою "Дежавю", який знімався не тільки в столиці України, а й на Лазурному узбережжі Франції.

Читати далі
22.03.2018

Романтичний, ніжний, мелодійний трек, який без зайвих слів доводить, що любов все ж керує світом!

Читати далі
06.03.2020

Зйомки кліпу відбувалися в районі знаменитого Мулен Руж, який, як відомо, оповитий безліччю незвіданих любовних історій.

Читати далі